Više

  Ministar branitelja u Vladi ŽP Marijan Kopić: general Praljak je sebi oduzeo život, kako bi dokazao da je Haški sud nepravedan

  Najčitanije

  – Najprije, jako sam šokiran, a onda ogorčen i razočaran posljednjom presudom Haškog suda koji je potvrdio optužnice nepravedno optuženima, generalu Slobodanu Praljku i još petorici čelnika HZ HB ljudima koji su dali sve od sebe da bi sačuvali dostojanstvo Hrvata u BiH. Spontano smo se okupili u Orašju kraj Spomen obilježja poginulim braniteljima kako bi upalili svijeće za pokoj duše generala Praljka. Na žalost, general Praljak je sebi oduzeo život, kako bi dokazao da je Haški sud nepravedno osudio njih, a time i kompletan hrvatski narod, to jest Hrvatsko vijeće obrane. Moja poruka je da se svi trebamo držati zajedno i na miran način dati potporu nepravedno osuđenim Hrvatima, izjavio je ministar branitelja Marijan Kopić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti