Više

  Ministarstvo pravosuđa i uprave Županije Posavske

  Najčitanije

  Ministarstvo pravosuđa i uprave Županije Posavske obavještava udruge građana koje podliježu odredbama članka 43. stavka 2. Zakona o udrugama i fondacijama („Službene novine F BiH“, broj: 45/02), da je objavljen Javni poziv koji je otvoren do 01. siječnja 2017. godine, a kojim se poziva na pristup Ministarstvu, radi podnošenja dokaza o redovitom održavanju Izvještajno-izborne skupštine/sabora udruga, kao i upisa promjena podataka, koje su se u obvezi prijaviti Ministarstvu pravosuđa i uprave, sukladno članku 33. stavku 1. Zakona o udrugama i fondacijama.

  Popis udruga građana koje podliježu odredbama članka 43. stavka 2. Zakona o udrugama i fondacijama, Javni poziv i druge dokumente vezane uz ovu aktivnost pogledajte u priloženim dokumentima.

  Priloženi dokumenti:
  Javni poziv
  Preliminarni popis udruga 1997-2013
  Zahtjev za upis udruga
  Zahtjev za upis promjena

  Ovdje ih možete preuzeti

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti