Ministarstvo pravosuđa i uprave Županije Posavske

Najčitanije

Ministarstvo pravosuđa i uprave Županije Posavske obavještava udruge građana koje podliježu odredbama članka 43. stavka 2. Zakona o udrugama i fondacijama („Službene novine F BiH“, broj: 45/02), da je objavljen Javni poziv koji je otvoren do 01. siječnja 2017. godine, a kojim se poziva na pristup Ministarstvu, radi podnošenja dokaza o redovitom održavanju Izvještajno-izborne skupštine/sabora udruga, kao i upisa promjena podataka, koje su se u obvezi prijaviti Ministarstvu pravosuđa i uprave, sukladno članku 33. stavku 1. Zakona o udrugama i fondacijama.

Popis udruga građana koje podliježu odredbama članka 43. stavka 2. Zakona o udrugama i fondacijama, Javni poziv i druge dokumente vezane uz ovu aktivnost pogledajte u priloženim dokumentima.

Priloženi dokumenti:
Javni poziv
Preliminarni popis udruga 1997-2013
Zahtjev za upis udruga
Zahtjev za upis promjena

Ovdje ih možete preuzeti

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti