Više

  Potpisan Sporazum o međusobnim pravima i obavezama

  Najčitanije

  Ministarstvo pravosuđa i uprave Županije Posavske i Agencija za državnu službu Federacije BiH potpisale su Sporazum o međusobnim pravima i obavezama u implementaciji Modela sufinanciranja stručnog usavršavanja na županijskom nivou čime su usuglašene ključne aktivnosti kojima se osigurava  jedinstven pristup edukaciji zaposlenih u tijelima državne službe.

  Ovaj Sporazum su potpisali ministar pravosuđa i uprave Županije Posavske Mirsad Ahmetović i direktor Agencije Refik Begić. Potpisivanjem ovog Sporazuma stvorene su, između ostalog, pretpostavke za dalje zajedničke aktivnosti koje se odnose na primjenu Politike upravljanja ljudskim resursima i Strategije za razvoj ljudskih resursa u strukturama državne službe Federacije BiH u cilju postizanja jedinstva sistema državne službe u Bosni i Hercegovini, izvijestili su iz Ministarstva pravosuđa i uprave Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti