Više

  Priopćenje za javnost Zavoda za javno zdravstvo ŽP Orašje

  Najčitanije

  Zavod za javno zdravstvo Županije Posavske Orašje izdao je danas (31.01.) novo priopćenje za javnost u kojemu ističu preporuke i obavijesti za građane vezane za prevenciju Novel Coronavirus pneumonia-e/infekcije na području Županije Posavske. U tijeku su koordinirane aktivnosti s lokalnim i višim razinama zdravstvenih ustanova i tijelima vlasti glede prevencije predmetne bolesti.

  Posjete bolesnicima na svim odjelima u Županijskoj bolnici Orašje su zabranjene do daljnjeg kao mjera prevencije svih akutnih respiratornih infekcija, koje su inače učestalije u ovo doba godine. Sve osobe koje imaju simptome i znakove akutnih respiratornih infekcija (povišena tjelesna temperatura, kašalj, kihanje, otežano disanje i dr.) treba da se bez panike jave svom izabranom liječniku obiteljske medicine, koji će postaviti dijagnozu bolesti i propisati adekvatnu terapiju, izvijestili su iz Zavoda.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti