Više

  Svečano otvoren 21. međunarodni sajam gospodarstva „Mostar 2018“

  Najčitanije

  Danas  je u Mostaru svečano otvoren 21. Međunarodni sajam gospodarstva – Mostar 2018. Na svečanosti otvorenja prigodnim riječima za uspješno odvijanje sajamske manifestacije obratili su se direktorica Mostarskog sajma Dalfina Bošnjak koja je ukazala da će u pet dana sajma biti upriličene i podsajamske manifestacije, stručne konferencije i okrugli stolovi. Prigodno je riječi uputio gradonačelnik Mostara Ljubo Bešlić, hrvatski član Predsjedništva Bosne i Hercegovine dr. Dragan Čović i predsjednik Srbije – Zemlje partnera Aleksandar Vučić, koji je sajam proglasio otvorenim. Svečanosti je nazočio i predsjednik Vlade Republike Hrvatske Andrej Plenković,  predsjednik Crne Gore, Filip Vujanović, premijer Bugarske, Bojko Borisov, predsjednik Federacije BiH Marinko Čavara, predsjednik RS Milorad Dodik, te veliki broj dužnosnika među kojima predsjednik Vlade Županije Posavske Marijan Klaić sa ministrima u Vladi ŽP.

  Zahvalnice za poseban doprinos Mostarskom sajmu direktorica Delfina Bošnjak uručila je Plenkoviću, Čoviću i Vučiću nakon čega su visoka izaslanstva obišla sajamski izložbeni prostor na kojem su i tvrtke sa područja Županije Posavske. Premijer Vlade ŽP Klaić visoka izaslanstva je pozdravio, zahvalio što su posjetili štand Županije Posavske na kojem ima 25 izlagača, te uručio prigodne darove.

  Iz Županije Posavske štandovi su postavljeni iz sljedećih tvrtki, institucija i udruženja koje su prijavile sudjelovanje na Međunarodnom sajmu gospodarstva Mostar 2018.g.: JD Saddlery d.o.o. Orašje ,Matićanka d.o.o. Orašje, Udruga privatnih poduzetnika Općine  Orašje , Ferra- Tolis  Orašje, Koturić – Toni d.o.o. Domaljevac , King d.o.o  Orašje , Pak-centar d.o.o. Bok, Bosanac d.d. Orašje, Zorg-In d.o.o. Kornica, Udruga pčelara Trut Orašje, Mix d.o.o. Orašje, Općina Odžak, Općina Orašje, Kožul d.o.o. Orašje, Udruga žena poduzetnica „Posavski cvijet“,Sintofarm Adriatica d.o.o Orašje, Temax BH d.o.o. Orašje, Techno Win d.o.o. Odžak, Promet- Mehanika d.o.o. Orašje, Duo d.o.o. Domaljevac, Hotel Derby Orašje , Gospodarska komora Županije Posavske, OPG Eko-Posavina Odžak, Centar za poduzetništvo Općine Orašje d.o.o., Blue Trade d.o.o. Orašje.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti