Više

  Vlada Županije Posavske objavila Javni poziv neprofitnim organizacijama i udruženjima građana

  Najčitanije

  Na temelju članka 2. Odluke Vlade Županije Posavske o načinu korištenja sredstava utvrđenih u Proračunu Županije Posavske za 2016. godinu na poziciji «Grantovi neprofitnim organizacijama i udruženjima građana» Vlada Županije Posavske objavila je Javni poziv za dodjelu financijskih sredstava iz Proračuna Županije Posavske za 2016. godinu neprofitnim organizacijama i udruženjima građana. Ukupna visina sredstava koja se dodjeljuju ovim Javnim pozivom iznosi 66.500,00 KM. Prijava na javni poziv, s traženom dokumentacijom, dostavlja se u roku od 15 dana, računajući od 03.08.2016.godine, kao dana objave ovog javnog poziva na službenoj internet stranici Vlade Županije Posavske.

  Ovdje možete pogledati Javni poziv i preuzeti prijavni obrazac

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti