Više

  Županijsko natjecanje za osnovce u stolnom tenisu

  Najčitanije

  U Osnovnoj školi Ruđera Boškovića u Donjoj Mahali jučer (06.03.) održano je županijsko natjecanje u stolnom tenisu za osnovne škole s prostora Županije Posavske. Sudjelovali su učenici iz svih 7 osnovnih škola. Prvo mjesto osvojila je Osnovna škola Braće Radića iz Domaljevca koja je u finalu pobijedila Osnovnu školu Stjepana Radića iz Boka, drugoplasiranu ekipu. Treće mjesto osvojila je Osnovna škola Vladimira Nazora iz Odžaka. Pehare i odličja za prva tri mjesta dodijelio je ministar prosvjete, znanosti, kulture i športa Županije Posavske Mario Pejić koji se pritom zahvalio svima koji su sudjelovali u natjecanju. Učenici iz ostalih škola koji su sudjelovali u natjecanju dobili su zahvalnice.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti