Više

  Obnovljeni Vatrogasni dom i Ambulanta

  Najčitanije

  VIDOVICE-Danas 17.09.2015.godine je upriličeno svečano otvorenje obnovljene Ambulante i Vatrogasnog doma u Vidovicama. Obnovu i nabavku opreme u vrijednosti od 53.500,00 eura financirala je Vlada Republike Slovenije uz partnersko sudjelovanje Karitasa Slovenije, Caritasa Biskupske konferencije Bosne i Hercegovine i Caritasa Vrhbosanske nadbiskupije.

  Uzoriti Vinko kardinal Puljić blagoslovio je obnovljene objekte, a sve prisutne pozdravili su ravnatelj Caritasa Vrhbosanske nadbiskupije dr. Mirko Šimić, ravnatelj Caritasa Biskupske konferencije BiH mons. Bosiljko Rajić i u ime Caritasa Slovenije Jana Lampe. Donatorima su se zahvalili predsjednik MZ Vidovice Krešimir Matanović i direktorica Doma zdravlja dr. Ljiljana Leovac.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti