Više

  Predstavnici OS BiH održali prezentaciju maturantima

  Najčitanije

  Pripadnici Oružanih snaga BiH, tim za promociju vojnog poziva u sastavu pripadnika 3.pješačke bojne, 6. pješačke brigade OS BiH, na čelu sa načelnikom uprave za personal u Zajedničkom stožeru OS BiH, brigadirom Zoranom Dusparom, održali su edukativno predavanje učenicima završnih razreda srednjih škola. Cilj ovog predavanja je da se kod ove populacije potakne razmišljanje o vojnom pozivu, kao jednom od zanimanja koje bi mlade osobe mogle izabrati nakon završetka srednjeg obrazovanja, a isto bi utjecalo i na razvitak lokalne zajednice u cjelini. Način predavanja je bio kroz video prezentaciju, kao i prezentiranje osobnih iskustava mladih dočasnika i časnika koji su napredovali u vojnoj karijeri. U amfiteatru Školskog centra fra Martina Nedića u Orašju 21.03.2017. godine održana je prezentacija za učenike te škole, kao i za učenike Srednje strukovne škole, dok je za učenike završnih razreda srednje škole Pero Žečević u Odžaku prezentacija održana 22.03.2017. godine.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti